XIII Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”

     Już w najbliższą niedzielę, tj. 30.08.2020 r. na Przystani Miejskiej w Tomaszowe Maz. odbędzie się XIII Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni” orgaznizowany przez Urząd Miasta Tomaszowa Maz., w którym po raz kolejny mamy przyjemność  uczestniczyć.

     W trakcie trwania Pikniku na naszym stoisku będzie można uzyskać informacje m.in. na temat rozkładów jazdy autobusów online i aplikacjach mobilnych do zakupu biletów, możliwości odbycia praktycznej nauki zawodu w naszej nowoczesnej bazie, a także o innych usługach świadczonych przez MZK, takich jak: mycie pojazdów osobowych/TIR/BUS, przeglądach technicznych pojazdów, ozonowaniu pojazdów i pomieszczeń oraz o nowo uruchomionej usłudze sprawdzenia pojazdu przed zakupem.

     Z tej okazji #DrużynaMZK przygotowała dla Państwa także upominki w postaci gadżetów dla dzieci i dorosłych oraz konkurs, na który już teraz zapraszamy.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość obejrzenia i zwiedzenia naszego pojazdu marki Solaris oraz dwóch pojazdów wykonanych w 99% z materiałów z recyklingu.

Bądźcie z nami w niedzielę od 16.00!

Zapraszamy serdecznie,

#DrużynaMZK 
28.08.2020 r.