Ozonowanie pojazdów

ozon

Zapraszamy do korzystania z usług ozonowania wykonywanych przy zachowaniu wszelkich procedur oraz środków bezpieczeństwa. Usługę wykonuje wykwalifikowany personel przy użyciu profesjonalnych urządzeń dedykowanych do przeprowadzania dezynfekcji ozonem. Specjalne zniżki dla posiadaczy Kart Tomaszowianina.

 

 

Godziny świadczenia usług:

 
Poniedziałek-Piątek: 07:00-19:00
Sobota: 07:00-15:00
Niedziela: nieczynne
Tel. 44 712 14 17
kom. 509 419 569
oskp@mzktomaszow.pl
 Podstawowe informacje o ozonie:

Ozon jest jednym z najsilniejszych utleniaczy. Ze względu na właściwości utleniające jest idealnym narzędziem do likwidacji wirusów, pleśni, grzybów, roztoczy, pyłków, drobnoustrojów, a także nieprzyjemnych zapachów.  Ozon używany do sterylizacji pomieszczeń i wnętrz pojazdów jest w fazie gazowej, wnika w każdą szczelinę nie pozostawiając powierzchni niezdezynfekowanych, rozchodzi się równomiernie po całym wnętrzu. Dezynfekcja następuje  nie tylko w samym powietrzu, w kontakcie z ozonem oczyszczane są także wszystkie powierzchnie, do których gaz ten dotrze. Na co dzień ozonowanie pomaga także np. alergikom. Po wykonaniu procesu ozonowania, wnętrze pojazdu jest nie tylko zdezynfekowane, powietrze w środku jest oczyszczone i świeże. Po zabiegu ozon ulega rozpadowi do cząstek tlenu, a jego stężenie spada do bezpiecznych wartości.

Nie ma zatem lepszego sposobu dezynfekcji niż użycie stężonego ozonu.

Przebieg procesu ozonowania:

W samochodzie ustawiany jest obieg zamknięty powietrza i włączane są wentylatory (pomoże to oczyścić również przewody wentylacyjne), a urządzenie rozpoczyna generowanie ozonu.

Proces ozonowania uzależniony jest m.in. od powierzchni dezynfekowanych pomieszczeń. Serwis MZK będzie doskonale wiedział, jak należy dobrać parametry generatora ozonu do Państwa pojazdu i jak długo powinno trwać ozonowanie. Posiadamy profesjonalny miernik ozonu, którym nasz personel sprawdzi czy klient po wykonanej usłudze może bezpiecznie wsiąść do samochodu.
 

Cennik

Lp. Pojazd: Cena: Cena z kartą
tomaszowianina:
1. Samochód osobowy 50 zł 40 zł
2. BUS pasażerski 65 zł 55 zł
3. BUS – kabina 50 zł 40 zł
4. BUS – kabina + przestrzeń ładunkowa 80 zł 60 zł
5. Samochód ciężarowy kabina 50 zł 40 zł
6. Samochód ciężarowy przestrzeń ładunkowa 90 zł 80 zł
7. TIR kabina 50 zł 40 zł
8. TIR przestrzeń ładunkowa 100 zł 90 zł
9. Autobus turystyczny 100 zł 90 zł