Otwarcie Samoobsługowej Stacji Paliw Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Tomaszowie Maz. Sp. z o. o.


Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Maz. Sp. z o.o. informuje, że w czwartek, 29 kwietnia, o godz. 8:00 nastąpi otwarcie Samoobsługowej Stacji Paliw zlokalizowanej na terenie bazy MZK przy ul. Warszawskiej 109/111.

Stacja Paliw jest całodobowa, czynna we wszystkie dni tygodnia. Oferujemy płynne paliwa silnikowe: benzynę bezołowiową, olej napędowy i gaz oraz płyn do oczyszczania spalin AdBlue. Dostępne są płatności gotówkowe oraz bezgotówkowe. Dystrybutory i tankomaty są wyposażone w moduł głosowy, który w przyjazny sposób przeprowadzi klientów przez proces tankowania i płatności, a w razie potrzeby będzie także można liczyć na pomoc naszych pracowników.

Do Państwa dyspozycji jest sześć stanowisk do tankowania, na każdym z nich dostępne są wszystkie rodzaje paliw, dostępny bezpłatnie jest także kompresor, a w budynku obsługi można skorzystać z automatów z przekąskami oraz napojami zimnymi i gorącymi, toalety dostosowanej także dla osób niepełnosprawnych oraz z przewijaka dla dzieci.

Każdy klient będzie mógł otrzymać Kartę Lojalnościową uprawniającą do zbierania punktów, które można będzie wymienić na usługi komercyjne oferowane przez Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim, tj. można będzie skorzystać z myjni samochodowej, sprawdzenia pojazdu przed zakupem oraz ozonowania z bonifikatą nawet do 100%. Posiadacze Kart Tomaszowianina otrzymają dodatkowo zniżkę 10 gr/l na zakup paliw.

Nasza stacja jest samoobsługowa, dlatego zatankujecie Państwo u nas szybko i tanio. Oferujemy najlepszą jakość paliw w najniższych cenach. Dostawcą paliw jest Grupa Orlen.

Do korzystania z naszej Stacji Paliw serdecznie zapraszamy wszystkich klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców, którzy chcieliby nawiązać współpracę w ramach umów flotowych.