Podsumowanie konkursu pt. „Pojazd przyszłości – jeździmy elektrykiem”

W dniu dzisiejszym, tj. 15 lipca 2020 r. nastąpiło podsumowanie konkursu skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-III pt. „Pojazd przyszłości – jeździmy elektrykiem”, którego organizatorem był Urząd Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o.

Konkurs był częścią projektu pn. „Strategia rozwoju elektromobilności dla gminy miasto Tomaszów Mazowiecki” w ramach programu priorytetowego Gepard II – transport niskoemisyjny – Część 2) Strategia rozwoju elektromobilności.

Spośród 37 prac, które wpłynęły na konkurs jury wyłoniło po 10 finalistów z każdej kategorii wiekowej, w tym po trzech laureatów.

Wręczenie nagród odbyło się przy udziale Prezydenta Miasta Pana Marcina Witko, który objął konkurs honorowym patronatem oraz Zastępcy Prezesa Zarządu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. Pana Grzegorza Glimasińskiego.

Nagrodami za zajęcie I miejsc były rowery z kaskami, a za zajęcie II i III miejsc – łyżworolki z kaskami i ochraniaczami.

Nagrodzone upominkami zostały także dzieci, które zdobyły wyróżnienia w konkursie, a wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Organizatorzy konkursu dziękują wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie, a zwycięzcom i laureatom serdecznie gratulujemy talentu plastycznego i zachęcamy do udziału w przyszłych konkursach.

Szczegółowe wyniki konkursu oraz nagrodzone prace znajdziecie Państwo pod tym linkiem.

15.07.2020 r.