Otwarcie ronda przy skrzyżowaniu ulic Zawadzka – E. Orzeszkowej i przejazdu ulicą Dąbrowską – zmiany dla MZK

Od soboty, 27 listopada br. przywraca się kursy linii nr 6 do Zawadzkiej, linia nr 39 powraca na stała trasę, a linie nr 5 i 45 będą obsługiwały przystanki przy ulicy Dąbrowskiej.

W związku z częściowym otwarciem dla ruchu skrzyżowania ulic Zawadzka i Orzeszkowa autobus linii nr 6 powraca z obsługą przystanków przy Zawadzkiej wszystkimi kursami.
Linia nr 39 powraca na stałą trasę z przejazdem ulicami: E. Orzeszkowej i Zawadzą (bez obsługi tymczasowego przystanku Mostowa – Zawadzka).

Ulica Dąbrowska oddana do ruchu – autobusy linii nr 5 i 45 powracają z obsługą przystanków Dąbrowska Smugowa i Dąbrowska Legionów – nie będą obsługiwane przystanki Legionów Smugowa i Legionów Dąbrowska oraz przy ulicy Zielonej.

ROZKŁAD JAZDY DO POBRANIA

Komunikaty

Od 18 stycznia 2022 r. zaczną obwiązywać nowe ceny biletów za przejazdy autobusami MZK.

Opłata za bilet jednorazowy na liniach komunikacji miejskiej prowadzonej przez Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim będzie wynosić: – w strefie miejskiej (M):  bilet normalny...

Czytaj dalej...

Strefa Płatnego Parkowania nieczynna w dniach 1 – 6.01.2022 r.

Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej NR L/371/2021 Strefa Płatnego Parkowania zostaje wyłączona na okres od dn. 01.01.2022 r. do dn. 06.01.2022 r. w związku ze...

Czytaj dalej...