Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. został sklasyfikowany na VI miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej za rok 2019 przygotowanym przez Redakcję Strefy Gospodarki – dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

Ranking ma na celu pokazanie czołowych przedstawicieli tak newralgicznych i ważnych w funkcjonowaniu lokalnych społeczności firm, jakimi są przedsiębiorstwa obsługujące transport publiczny. Szczegółowej analizie zostały poddane zarówno kwestie techniczne, jak i finansowe. Pod uwagę były brane również tzw. dane “miękkie”, czyli współudział firmy w życiu lokalnych społeczności, integracja z nimi, prowadzona polityka jakości, polityka personalna czy też wreszcie udział przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy unijnych.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim  Sp. z o.o. został doceniony przez Kapitułę Konkursu i ostatecznie sklasyfikowany na 6 pozycji rankingu. Miejsce Spółki w czołówce przedsiębiorstw w skali kraju to dla nas ogromne wyróżnienie jak i mobilizacja do dalszej, wytężonej pracy. Serdecznie dziękujemy Kapitule Konkursu za wyróżnienie, ale dziękujemy również wszystkim osobom na co dzień współpracującym z Zespołem MZK w celu realizacji usług lokalnego transportu zbiorowego na jak najwyższym poziomie.

Wyniki konkursu pod adresem:

http://strefa-gospodarki.pl/2019/10/30/komunikacja-na-dobrym-kursie/