Bilety komunikacji miejskiej w aplikacji mobilnej zbiletem.pl

Informujemy, że od 1 lipca 2020 roku  bilety jednorazowe na komunikację miejską w Tomaszowie Mazowieckim są dostępne w aplikacji zbiletem.pl.  W aplikacji można wygodnie płacić za bilety między innymi korzystając z Google Pay ™, Apple Pay ™, oraz Blika.  Dostępne są też płatności zwykłą kartą płatniczą i szybkim przelewem internetowym.

Aplikacja jest darmowa i dostępna na smartfony z Androidem oraz iPhone.

Jak zacząć korzystać z aplikacji zbiletem ?

  • Pobierz aplikację ze sklepu Google Play lub AppStore
  • Zaloguj się do aplikacji swoim numerem telefonu (nie trzeba podawać żadnych innych danych) i wybierz miasto, które Cię interesuje
  • W Ustawieniach aplikacji możesz zapisać kartę płatniczą na później lub przy pierwszym zakupie biletu wybierz preferowaną metodę płatności


Kolejne bilety kupisz jeszcze szybciej, z zapamiętaną metodą płatności i na podstawie Twoich preferencji zakupowych. Bilet dostępny jest w aplikacji bezpośrednio po zakupie – podczas kontroli, wystarczy pokazać kontrolerowi bilet na ekranie smartfonu.
Aplikacja zbiletem działa w kilkudziesięciu miastach w Polsce.  W Tomaszowie Mazowieckim możesz z niej korzystać również dla biletów okresowych.