Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. informuje, że z dniem 16.04.2020 r. wznawia pracę myjni oraz Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

 Jednocześnie zawiadamiamy, że w okresie trwającej pandemii koronawirusa do jej odwołania myjnia będzie wykonywać wyłącznie mycie zewnętrzne pojazdów, ozonowanie wnętrz pojazdów oraz przeglądy techniczne pojazdów przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności oraz procedur dotyczących bezpieczeństwa.

Mając na względzie bezpieczeństwo klientów oraz pracowników Spółki, aby ograniczyć bezpośredni kontakt prosimy, aby kierowcy nie wychodzili na zewnątrz pojazdu zamawiając usługę, w czasie trwania procesu mycia / przeglądu technicznego oraz po zakończeniu usługi.

 Na czas wykonywania usługi ozonowania wnętrza pojazdu, po uprzednim wykonaniu niezbędnych przed ozonowaniem instrukcji wskazanych przez pracownika MZK prosimy o udanie się w miejsce wskazane przez personel i oczekiwanie tam do czasu zakończenia usługi.

Zespół MZK na bieżąco reaguje na pojawiające się zalecenia oraz komunikaty i dostosowuje działania do aktualnych potrzeb i wymogów, tak aby chronić zdrowie klientów i pracowników, w związku z tym:

  1. Prosimy o założenie maseczki i rękawiczek ochronnych. Jeśli nie posiadają ich Państwo, pracownik MZK poda paczkę z jednorazowym pakietem ochronnym.
  2. Jeśli mają Państwo taką możliwość, bardzo prosimy o dokonywanie płatności przy użyciu karty płatniczej.
  3. Ze względów bezpieczeństwa, palenie tytoniu na terenie MZK nie jest dozwolone.

Ww. ograniczenia mają zastosowanie wyłącznie na czas trwania pandemii. Przepraszamy za utrudnienia.

Godziny pracy myjni / Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów MZK:

Poniedziałek – piątek: 7.00 – 19.00

Sobota: 7.00 -15.00

Informujemy, że istnieje możliwość telefonicznego umówienia dogodnego terminu przeprowadzenia usługi. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 509-419-569 lub 44 723-75-71 wew. 40 oraz do korzystania z naszych usług.
16.04.2020 r.